**H!ss€T-DüŞüN-KoNuŞ**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MELEKLER VE ŞEYTANLAR

5 posters
YazarMesaj
ensar2782
moderatör
moderatör
ensar2782

MELEKLER VE ŞEYTANLAR Empty
MesajKonu: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:05 pm

DAN BROWN HARİKA BİR KİTAP MUTLAKA OKUYUN AKSİYON İÇERİKLİ BİR SOLUKTA OKUYACAGINIZ KİTAP
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:14 pm

Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü. Dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, akıl almaz bir hedef.

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.

Brown bu romanda tıpkı bir hokkabaz gibi havaya yüzlerce top fırlatıp hiçbirini yere düşürmeden okuyucuyu inanılmaz bir gerileme sürüklüyor.
https://gencyorum.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:15 pm

okumadım ama okumayı dusunduyorum..davıncı sıfresıne baslamıstım.ve yarıda bırakmıstım...sonra down brown okumayı da bıraktım..
ensar2782
moderatör
moderatör
ensar2782

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:17 pm

aynen davincinin şifresi de harika
gonca
moderatör
moderatör
gonca

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:18 pm

arkadaşlar çok utanıyorum ben yaaaa Smile) şunu okudumm diyebileceğim bi kitap yok Smile))
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:22 pm

gonca bir yerden başlamak lazım o zaman =) Wink

bu arada davıncı sıfresı oss zamanına denk gelmıstı..bıraz da mecburen bırakmıs oldum...ıkısını de okuruz artık =))
gonca
moderatör
moderatör
gonca

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:26 pm

gönül istiyor ama maalesef elden bişe gelmiyoo ama kıtap okumaya başlasam dunya kalasıklerınden başlayacagımm ... ee inş diyelim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:28 pm

inşallah...=
okumak bir tutkudur...baslrsan , zevk alırsan bırakamazsın... =))
m_like
yeni üye
yeni üye
m_like

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:16 pm

kitabı okumadım ama filmide gercekten güzell:)
İhtilal61
Paylasımcı üye
Paylasımcı üye

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 6:20 pm

gonca demiş ki:
gönül istiyor ama maalesef elden bişe gelmiyoo ama kıtap okumaya başlasam dunya kalasıklerınden başlayacagımm ... ee inş diyelim

şekerim klasiklerden başlama bünyene ağır gelir sana CİN ALİNİN SERİSİNİ tavsiye ederim

CİN ALİNİN TOPACINDAN BAŞLAA:Smile)))))))))
gonca
moderatör
moderatör
gonca

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 12:50 am

arkadaşım acaba sen benimle fazla mı uğraşıyorsunnn Smile)
İhtilal61
Paylasımcı üye
Paylasımcı üye

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 10:54 pm

sevdiğimizden heralde:))))))))))))
gonca
moderatör
moderatör
gonca

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 1:14 pm

ayy ayyy gözlerim yaşardı birden. ..Smile
İhtilal61
Paylasımcı üye
Paylasımcı üye

MesajKonu: Geri: MELEKLER VE ŞEYTANLAR   MELEKLER VE ŞEYTANLAR Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 1:43 pm

sitemizin en güzide modaratörüSmile)))))

MELEKLER VE ŞEYTANLAR
1 sayfadaki 1 sayfası