**H!ss€T-DüŞüN-KoNuŞ**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!!

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!! Empty
MesajKonu: YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!!   YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!! Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 1:23 pm

Bugün Kahramanmaraş'tan Yozgat'a gittiği sırada helikopterin düşmesi sonucu yaralanan BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, geçen yıl ve önceki yıl da şüphe uyandıran trafik kazaları geçirmişti.

İLK KAZA 13 MAYIS’TA

Muhsin Yazıcıoğlu ilk gizemli trafik kazasını 13 Mayıs 2007'de yaşadı. Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, kendi otomobiliyle Ankara'dan Sivas'a giderken Yozgat'ta geçirdiği trafik kazasında hafif yaralandı. Muhsin Yazıcıoğlu hemen olay yerine geldi. Yakalanan şahısların Yazıcıoğlu'nun ülkü ocakları döneminden bir arkadaşının yeğenleri olduğu ortaya çıktı. Yazıcıoğlu kaza sonrası yaptığı açıklamada, yakalananların iyi niyetli olduklarına inanmadığını dile getirdi.

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

İlk kazadan 8 gün sonra 21 Mayıs 2007'de bu kez Muhsin Yazıcıoğlu kaza geçirdi. Yazıcıoğlu, Ordu'dan Ankara'ya dönerken Samsun'da kırmızı ışıkta geçen bir minibüsün çarpması sonucu ölümden döndü.

BİR ŞÜPHELİ KAZA DAHA

25 Ağustos 2007'de Sivas'ta yaşanan kazada ise, Yazıcıoğlu'nun makam otomobili, traktörle çarpıştı. Yazıcıoğlu kaza sonrası yaptığı açıklamada, "Traktör olduğu kesin değil, kamyon da olabilir" ifadelerini kullandı.

KAFA KARIŞTIRAN "TÜNEL" KAZASI

7 Haziran 2008'de Bolu Dağı Tüneli çıkışında çok ciddi bir kaza geçirmiş kazadan yaralı olarak kurtulmuştu. Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu araç, Bolu Tüneli'ne girişte, öndeki kamyon sürücüsünün direksiyonu sola kırması nedeniyle ani fren yaptı. Kontrolden çıkan araç ağır hasar görürken Yazıcıoğlu kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. MKYK toplantısına katılamayan Yazıcıoğlu “Kamyon sinyal vermeden önümüze çıktı. Korumam ön koltukta değildi. Yoksa sonuç çok acı olurdu. Allah’a şükür kazayı atlattık” dedi. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, İstanbul'da partililer tarafından kurban kesilerek karşılandı.

Kazanın oluş biçimi hakkında bilgi veren Yazıcıoğlu, şunları söyledi:

"İstanbul'dan Ankara'ya uçakla dönecektim ama geç kaldım. Sabah 07.30'da karayoluyla Ankara'ya hareket ettik. Bolu Tüneli'nde tamirat olduğu için şerit ikiye düşürülmüş, bundan dolayı yol aniden daralıyor. Bir kamyon sinyal vermeden önümüze kırdı. Şoförümüz fren yapmasına rağmen mesafeyi koruyamadık ve sağ taraftan kamyonun altına girdik. Airbagler açıldı, ön sağ taraf koltuğa kadar çöktü. Tavan delindi ve ön camlar kırıldı. Biz iner inmez süratle güvenlik için dubaların yerini değiştik. Yapmış olduğumuz kaza nedeniyle birçok araç da kaza tehlikesi atlattı. Biz bununla meşgul olurken, kamyonun plakasına bakmadık. Kamyonda hiç durmadı çekti gitti. Sonradan emniyet müdürü ve emniyet mensupları geldi. Başta Bolu Valisine, emniyet müdürüne ve ekiplerine duyarlılıkları dolayısıyla teşekkür ediyorum. Kameralardan tespit sonucu, kamyon Bolu sanayisinde bulundu. Ufak-tefek sıyrıklarımız dışında yaralımız yok. Yanıma koruma almamıştım, ön koltuk boştu. Eğer koruma alsaydım Allah korusun kötü sonuçlar olurdu. Olayda bir kasıt görmüyorum. Kaza ciddi oldu ama Allah'a çok şükür ufak sıyrıklıklarla atlatmış olduk. Şansımız varmış, bununla geçmiş olsun."
https://gencyorum.yetkin-forum.com
İhtilal61
Paylasımcı üye
Paylasımcı üye

MesajKonu: Geri: YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!!   YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:32 pm

MEKANIN CENNET OLSUN REİS....
gonca
moderatör
moderatör
gonca

MesajKonu: Geri: YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!!   YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!! Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 6:44 pm

buyuk suikast ya böyle birşey olamaz
İhtilal61
Paylasımcı üye
Paylasımcı üye

MesajKonu: Geri: YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!!   YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!! Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:09 pm

sende düşün sende ülken için güzel bişeyler olsun iste sanada düzenlesinler canım arkadaşım....

karadan olmazsa havadan

düşünüyorum öyleyse ölmeliyim ...

YAZICIGLUNUN TUHAF KAZALARI...!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası