**H!ss€T-DüŞüN-KoNuŞ**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU

3 posters
YazarMesaj
erol2763
yeni üye
yeni üye

SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU Empty
MesajKonu: SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU   SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:27 pm

[b]ARKADAŞLAR SİZLE BİRAZ DÜŞÜNELİM TARTIŞALIM BİRŞEY ÖGRENELİM DİE Bİ KONU AÇTIK ACABA HERKES İLKELERİNE BAGLI KALIYOMU
ensar2782
moderatör
moderatör
ensar2782

SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU Empty
MesajKonu: Geri: SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU   SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 7:18 pm

bence herşey amacından sapmış ne sag sag gibi ne sol sol gibi hepsi siyaseti kendilerine araç yapmışlar böyle oluncada ülke için hiç bir şey yapılamaz hale gelmiş birbirleriyle ugraşmaktan isiyaset yapmaya fırsat bulammaış bizim siyasetçiler
İhtilal61
Paylasımcı üye
Paylasımcı üye

MesajKonu: Geri: SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU   SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:41 pm

sağ ve sol deildir siyaset sağı ve solu ülkemize sokup bizimle oynayanların yaptığıdır siyaset..

ülke sağ sol diye bölünsün bizde istediğimizi yapalım hesabı gerçekten siyasettir...
ensar2782
moderatör
moderatör
ensar2782

MesajKonu: Geri: SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU   SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:00 pm

yapnların eline saglık olay şimdi asli her kez tarafından kabul edildi bakın medya adını da koydu merkez sag merkez sol[
SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU AV1Ul2F9

SİZCE ŞİMDİKİ SAG VE SOL GERÇEKTEN KURULUŞ AMACINI YAPIYORUM İLKELERİNE BAGLI KALIYOR MU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİZCE AŞK