**H!ss€T-DüŞüN-KoNuŞ**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

youtube.....

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

youtube..... Empty
MesajKonu: youtube.....   youtube..... Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 8:07 pm

YOUTUBE nın yasaklanması sızı rahatsız etti mi ??
https://gencyorum.yetkin-forum.com
ensar2782
moderatör
moderatör
ensar2782

youtube..... Empty
MesajKonu: Geri: youtube.....   youtube..... Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 6:21 am

bizde her zmn yasaklar güzel gözüktügü için yasakklandıktan hemn sonra o siteye girmek için yasal olmayan yollar deniyoruz ya site kapatılmışsa saygı duyun ve açılmasını bekleyin sitede hiç olmadık kadar tıklama olmuş yasak oldugu halde
Admin
Admin
Admin
Admin

youtube..... Empty
MesajKonu: Geri: youtube.....   youtube..... Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:30 am

NEDEN KAPANDI

Öğrenilen bilgiye göre, Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak "youtube.com" adlı siteye Türkiye'den erişimin engellenmesi talebinde bulundu. Sitede, Mustafa Kemal ******'e hakaret edildiğini belirten Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istedi.

İDDİANAME

"Yapılan suç ihbarı üzerine başlatılan 5816 sayılı ******'e Karşı İşlenen Suçlar Hakkında Kanun ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 299 (Cumhurbaşkanına hakaret), 301 (Türk milletini aşağılamak) ve 125/3-a (kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret) maddelerine aykırılık suçlarından yapılan soruşturmada; youtube.com sitesinde 'turko maymun' isimli video klibi ile yapılan yayın hakkında 5651 sayılı yasa gereği internet sitesine erişimin engellenmesine karar verilmesi talep olunur."

ATAmıza hakaretı eden yunan genclerı oldugu halde neden bıze bu yasak uygulandı???
Haksız yere susturulmus oldugumuzu dusunuyorum...en azından o vıdeolara duzgun cevaplar verebılırdık...yada onların gonderdıklerı vıdeolrın yanlıs oldugunu belırtmek ıcın ATAmıza uygun vıdeolar gonderebılırdık...

hem zaten herkes youtubeye farklı vıdeolardan gırebılıyor...basbakanımızın da gırdıgı gıbı....

yasak bana mantıklı gelmedı scratch scratch
https://gencyorum.yetkin-forum.com

youtube.....
1 sayfadaki 1 sayfası